Лікування

Сертифікати

Захворювання

Найпоширеніші захворювання у жінок

Трихомоніаз інфекційне захворювання
Трихомоніаз
при прояві симптомів необхідно звернутися до лікаря

Інфекційне захворювання, яке передається статевим шляхом. Збудником є ​​потогенний мікроорганізм Trichomonas vaginalis, який при заселенні в організмі жінки знищує фізіологічну мікрофлору в піхву, тим самим призводячи до симптомів: свербіж, печіння, рясні рідкі жовто-зелені виділення з неприємним запахом. При виявленні трихомонади необхідне антибактеріальне лікування жінки та партнера. На момент лікування виключається алкоголь.

Бактеріальний вагіноз викликане розвитком умовно патогенної мікрофлори у піхві
Бактеріальний вагіноз
при прояві симптомів необхідно звернутися до лікаря

Захворювання викликане розвитком умовно патогенної мікрофлори у піхві. Кількість лактобактерій знижується і патогенні мікроорганізми починають активно розмножуватися, призводячи до різних порушень слизової оболонки піхви. Частим симптомом є рясні виділення з неприємним «Рибним» запахом. Також свербіж, печіння в області зовнішніх статевих органів. Лікування партнера не обов'язкове. При нелікованому бактеріальному вагінозі, мікрофлора піхви є більш податливою для інфекції, що передається статевим шляхом, вірусу папіломи людини. При прояві симптомів необхідно звернутися до лікаря, здати аналізи.

Вульвовагінальний кандидоз, Молочниця, внаслідок розмноження грибів роду Candida
Вульвовагінальний кандидоз
при прояві симптомів необхідно звернутися до лікаря

У народі «Молочниця» з'являється внаслідок розмноження грибів роду Candida, вражає слизову оболонку піхви та вульви у жінок, призводить до сверблячки і дискомфорту, білим, густим, сирним висипанням зі статевих шляхів, з'являються неприємні, болючі висипання при статевому контакті. У чоловіків проявляється червоними висипаннями на статевих органах, часто під крайнім тілом. Більшість жінок при появі симптомів намагаються самостійно полікуватися без допомоги лікаря, що може призвести лише до рецедивуючих форм, але не вилікувати. При перших появах дискомфорту – зверніться до лікаря

Кишкова паличка Escherichia coli при аеробному вагініті
Аеробний вагініт
при прояві симптомів необхідно звернутися до лікаря

Запалення слизової оболонки піхви, викликане збільшенням умовно-патогенної мікрофлори, переважно Escherichia coli, Streptococcus sp, Staphylococcus aureus, Enterococcus faecalis – тим самим порушуючи біоценоз у піхві. Основною відмінністю від Бактериального вагінозу є виражене запалення слизової оболонки піхви, свербіж, печіння. Лікування статевого партнера не обов'язкове.

Цитолітичний вагіноз кількість грампозитивних лактобактерій значно підвищується
Цитолітичний вагіноз
при прояві симптомів необхідно звернутися до лікаря

Коли кількість грампозитивних лактобактерій значно підвищується, середовище у піхві знижується, при микроскопічному дослідженні – цитоліз, у жінки з'являються симптоми печіння, свербежу, набряку слизової оболонки, виділення з піхви рясні, прозорі з вираженим кислим запахом. Завжди необхідно здавати мазок для визначення мікрофлори та виключення інфекцій, що передаються статевим шляхом. При цитологічному вагінозі необхідно зменшити кількість лактобактерій (паличок Дедерлейна).

Гострокінцеві кондиломи при зараженні вірусу папіломи людини штамами 6 і 11 типу
Гострокінцеві кондиломи
при прояві симптомів необхідно звернутися до лікаря

При зараженні вірусу папіломи людини штамами 6 і 11 типу жінка піддається появі гострих кондилом. Часто кондиломи вражають слизові оболонки шийки матки піхви та вульви. Виявляється появою виступів (розростань) у вигляді кондилом. Кожна кондилома має судинну ніжку, що призводить до травматизації, кровоточивості, погіршення життя жінки. Часто до рецидивів спричиняє наявність інфекції. Перед видаленням кондилом необхідно провести біопсію для отримання гістологічного підтвердження гострих кондилом. Тільки після виключення інфекції, після отримання гістології можна приймати рішення про видалення гострих кондилом.

Дізнатися більше
Закрити
Запис на консультацію

Контактні дані